Služby

Spokojenost a pohodlí našich hostů je pro nás nejdůležitější. Proto dbáme, aby pokoje byly pohodně zařízené, všechny vnitřní prostory vkusně upravené, aby v letních měsících mohli posedět v prostorách atria, aby bylo všude čisto. Ráno připravíme vydatnou snídani, večeři dostanou v nedaleké restauraci. K dispozici máme mapy města Brna a okolí, poradíme kam na výlety.

Rezervace, ceník                                   

Abyste měli ubytování v našem penzionu jisté,doporučujeme využít rezervace pokojů s dostatečným předstihem, zejména v době veletrhů. To neznamená, že byste se nemohli zastavit bez ohlášení, když zrovna potřebujete. Rezervaci můžete provést buď telefonicky nebo e-mailem. Ceník ubytování je uveden na samostatné straně. V dobách některých veletrhů, Grand prix a pod. akcí mohou být ceny přechodně upraveny. 

V době Velké ceny - GP - mohou ubytovaní parkovat své motocykly uvnitř areálu našeho penzionu.

Pokoje

Pro naše hosty máme připraveny exkluzivní dvou a třílůžkové pokoje. Operativně zvýšíme kapacitu některých pokojů přistýlkami. Ubytujeme i jednotlivé hosty.  Pokoje jsou zařízeny pro pohodlné jednodenní i vícedenní přenocování. Přístup k internetu je zabezpečen zdarma pomocí WiFi.